Головна

Регіональний Охоронний Альянс

Охорона підприємств - основний вид діяльності ПП «РЕГІОНАЛЬНИЙ ОХОРОННИЙ АЛЬЯНС».

Наша компанія має великий досвід по створенню комплексних систем безпеки і охорони підприємств, які дають можливість ефективно захистити власника від крадіжок, матеріальних втрат і недобросовісних партнерів. Компанія виділяється сучасним підходом до вирішення проблем безпеки і охорони об’єктів, має значний потенціал і динамічно розвивається. Ретельний відбір кадрів, професійна підготовка і контроль із боку керівництва забезпечують високу надійність охорони.

Безпека і охорона об’єктів наших клієнтів забезпечується співробітниками, які екіпіровані необхідними технічними і спеціальними засобами для виконання завдань згідно чинного законодавства України.

Колектив нашого підприємства складається з фахівців, для яких охорона та безпека бізнесу є основною метою вже з 2003 року.
Метою діяльності підприємства є надання Замовнику професійних послуг з безпеки і охорони об’єктів, що сприяє забезпеченню надійного функціонування бізнесу Замовника, з максимальним дотриманням його інтересів та суворим додержанням вимог чинного законодавства України. Безпека і охорона Вашого бізнесу досягається комплексом фізичної охорони та технічного захисту.
 
Ефективність діяльності будь-якого охоронного підприємства залежить в першу чергу від кваліфікації його співробітників. Основу їх складають колишні працівники правоохоронних органів, а також підрозділів спецслужб, що мають не лише необхідними спеціальними знаннями, але і великим практичним досвідом у сфері запобігання правопорушень, підтримання громадського порядку і забезпечення безпеки фізичних і юридичних осіб.


Постійне підвищення кваліфікації нашими співробітниками і підтримка ними      фізичної форми дозволяють нам надавати послуги з забезпечення безпеки та охорони об’єктів на незмінно високому рівні. Особливу увагу керівництво компанії приділяє професійній підготовці співробітників охорони. Щомісяця співробітники служби охорони проходять тестування, перевіряючи свої теоретичні знання, а також, відпрацьовують тактичні дії, в разі виникнення надзвичайних ситуаціях.
 
Всі наші клієнти можуть бути впевнені, що на сторожі їхніх інтересів стоять справжні професіонали. Наше приватне охоронне підприємство і його співробітники будуть раді довгостроковому партнерству, як з приватними особами, так і з підприємствами, організаціям та установами всіх форм власності.
Охоронна діяльність здійснюється на підставі ліцензії МВС України, АЕ 292121  від 13.05.2014  на надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності.

 

Ваша безпека та охорона - наша справа і честь!

Регіональний Охоронний Альянс

Top Desktop version